MB „Sells.lt“ yra nekilnojamojo turto agentūra įsikūrusi Alytuje ir teikianti tarpininkavimo paslaugas parduodant, perkant ar nuomojant turtą visoje pietų Lietuvoje.

Sells.lt gali būti Jums naudinga, jeigu domina parduodami butai Alytuje, Alytaus rajone, taip pat visoje Pietų Lietuvoje (Druskininkuose, Varėnoje, Prienuose, Lazdijuose ir t.t.). Taip pat greitai ir lengvai galime parduoti Jūsų butą bent kuriame Pietų Lietuvos mieste.

Mūsų parduodami butai:

Mūsų teikiamos paslaugos apima visą pardavimo/nuomos sandorio suvaldymo procesą, nuo  profesionalių nuotraukų padarymo, skelbimų sudėjimo, potencialių klientų paieškos, apžiūrų vedimo, derybų, sutarčių paruošimo iki galutinio notarinio sandorio.

NT Brokeris Alytuje visada pasiruošęs Jums padėti. Norite konsultuotis – kreipkitės. Taip pat galite kreiptis, jeigu butą norite parduoti pats, bet nežinote rinkos kainos. Buto rinkos kainos nustatymas ir preliminarus vertinimas – viena iš mūsų siūlomų paslaugų.

Jūsų butas bus profesionalų rankose, nes galėsite būti garantuotas, kad brokeris padarys viską, kad už savo turtą gautumėte didžiausią įmanomą kainą per maksimaliai trumpą laiką.

Alytus ir visa pietų Lietuva yra puikus regionas, kur šeimos gali kurtis sau namus. Butų kainos čia mažesnės, nei didmiesčiuose, paprastas susisiekimas, graži gamta ir visiška ramybė. Butų paklausa yra gana didelė. Čia vis dažniau kuriasi jaunos šeimos.

Butai gali būti naujos statybos arba senos, pagal kiekvieno poreikį ir biudžetą. Įsigilinsime į Jūsų poreikius ir pateiksime geriausius sprendimus.

Savo klientams, reikalui esant, padedame su būsto paskola banke. Turime partnerius beveik visuose Lietuvoje veikiančiuose bankuose. Suteikiame pirminę informacija apie kreditavimo galimybes norimo buto įsigijimui ir nukreipiame į banką. Taip pat padedame susitvarkyti buto vertinimą, kuris bus reikalingas bankui. Bendradarbiaujame net su keliomis vertinimų agentūromis Alytuje. Vertintojai, kuriuos rekomenduojame, tinka visiems bankams.

Jeigu norite pirkti, parduoti ar išnuomoti butą arba komercines patalpas, brekeriai Alytuje pasiruošę Jums padėti.

Nekilnojamas turtas Alytuje ar Alytaus regione – viskas, vienoje vietoje.

SELLS – tiesiausias ir greičiausias žingsnis turto pardavimo link.