MB „Sells.lt“ yra nekilnojamojo turto agentūra įsikūrusi Alytuje ir teikianti tarpininkavimo paslaugas parduodant, perkant ar nuomojant turtą visoje pietų Lietuvoje.

Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis ir teikiame jiems visas nekilnojamojo turto paslaugas. Jeigu domina komercinės patalpas Alytuje, Druskininkuose, Varėnoje, Prienuose, Lazdijuose ar bent kur Pietų Lietuvoje, mes esame pasiruošę padėti. Užsiimame komercinio turto pardavimu bei nuoma. Tarpininkaujame parduodant/nuomojant komercines patalpas ir pastatus.

Mūsų komercinės patalpos:

Jeigu ieškote komercinių patalpų, taip pat galite susisiekti su mumis ir mes užsiimsime Jūsų pageidaujamo parduodamo/nuomojamo turto paieška. Taip pat per SELLS agentūrą nuomojamą komercinį turtą rasite šiame sells.lt tinklapyje. Jeigu turite klausimų, prašome susisiekti.

Komercinių patalpų nuoma Alytuje, Druskininkuose, Varėnoje, Prienuose, Lazdijuose ar bent kuriame kitame Pietų Lietuvos mieste yra ženkliai pigesnė, nei didmiesčiuose, tad šiuose miestuose yra puiki vieta kurti ar plėtoti savo verslą, atidarant papildomą padalinį.

Siūlome biuro patalpų nuomą/pardavimą taip pat prekybos, gamybinių ar sandėliavimo paskirties. Jeigu turite savas patalpas, kurias svarstote parduoti arba išnuomoti, kreipkitės ir mes palengvinsime šį procesą. Mūsų patyrę brokeriai padarys profesionalias objekto nuotraukas, uždės reklaminius lipdukus/stendus su nuomos pranešimu, sudės skelbimą į visus mokamus ir nemokamus nekilnojamojo turto skelbimų portalus, aprodys komercines patalpas potencialiems klientams, ves derybas su klientu ir parengs nuomos sutartį pagal su Jumis iš anksto suderintas sąlygas. Jums tereikės atsipalaiduoti ir laukti nuomos pradžios.

Mūsų komanda, turinti didelę patirtį su komerciniais objektais, suteiks Jums visą informaciją. Parduosime/išnuomosime Jūsų turtą už maksimalią rinkos kainą bei per kaip įmanoma trumpesnį laiką. Nesvarbu ar esate fizinis asmuo ir turite komercinį turtą, kurį norite parduoti/išnuomoti, ar tai būtų įmonės turtas, galime bendradarbiauti. Susisiekite.

SELLS – aptarnavimo kokybė ir patirtis, lydinti į sėkmę.