MB „Sells.lt“ yra nekilnojamojo turto agentūra įsikūrusi Alytuje ir teikianti tarpininkavimo paslaugas parduodant, perkant ar nuomojant turtą visoje pietų Lietuvoje.

Mūsų sklypai:

SELLS siūlo pirkti arba parduoti sklypus Pietų Lietuvoje.

Sklypas – tai pagrindas, nuo kurio prasideda Jūsų namai. Atidžiai rinkitės, gerai apsvarstykite ir pasitarkite su mūsų brokeriu. Jis įvardins privalumus ir trūkumus, padės apsispręsti.

Jeigu svarstote sklype statyti namą, labai svarbu jo galimas apstatyti plotas, komunikacijos ir kiti dalykai, šiais klausimais mielai pakonsultuosime.

Sklypai Alytuje, Druskininkuose, Varėnoje, Prienuose, Lazdijuose ir t.t. yra ideali vieta pradėti kurti savo svajonių namus. Turime didesnius sklypus, nei pvz. didmiesčiuose, juose daugiau žalumos, arti miesto arba pačiame mieste.

Perkant sklypą, svarbu atkreipti dėmesį į jo paskirtį – ar tai namų valdos sklypas, ar žemės ūkio paskirties sklypas, ar komercinis. Skirtingoms paskirtims – skirtingas dokumentų tvarkymas, tad visa tai išspręsti taip pat galite patikėti mums. Bendradarbiaujame su Nacionaline žemės tarnyba, žinome kokie prašymai turi būti pateikti ar kokie leidimai gauti, norint pirkti/parduoti žemės ūkio paskirties sklypą.

Sklypo pardavimas naudojantis mūsų  paslaugomis, Jums taps paprastas ir lengvas,  nes niekuo nereikės rūpintis. Mes padarome profesionalias sklypo nuotraukas, esant poreikiui fotografuojame/filmuojame iš drono. Sklype, jeigu jis matomas nuo gatvės, pastatome pardavimo lentelę, paruošiame profesionalų aprašymą, sudedame sklypo skelbimus į visus mokamus ir nemokamus portalus, pranešame apie atsiradusį sklypą turimiems klientams, vedame apžiūras bei derybas, padedame paruošti dokumentus, užsakome notarinį sandorį ir pasveikiname pardavus.

Mūsų komanda, turintį didelę patirtį su sklypų pardavimais, suteiks Jums visą informaciją. Parduosime jūsų turtą už maksimalią rinkos kainą bei per kaip įmanoma trumpesnį laiką.

Sklypo pardavimas Alytuje, Druskininkuose, Varėnoje ar bent kuriame kitame Pietų Lietuvos mieste yra mūsų darbas ir užduotis, kurios imsimės, jeigu pasitikėsite mumis. Bendradarbiaukime.

SELLS – ir turto pardavimas tampa nebe Jūsų problema.

sells
Ineta Jankauskė