MB „Sells.lt“ yra nekilnojamojo turto agentūra įsikūrusi Alytuje ir teikianti tarpininkavimo paslaugas parduodant, perkant ar nuomojant turtą visoje pietų Lietuvoje.

Mūsų parduodami namai:

Mūsų SELLS komanda parduoda/nuomoja namus Alytuje, Druskininkuose, Varėnoje, Lazdijuose, Prienuose ir visoje Pietų Lietuvoje. Namų pardavimas/nuoma – užduotis, kurią galite patikėti mums.

Turime ilgametę patirtį NT srityje. Dokumentų sutvarkymas, objekto reklama ir sėkmingas sandorio užbaigimas mums nesudėtinga užduotis, kurią lengvai įveiksime.

Namai gali būti bent kokio dydžio, stovio ir bent kurioje Pietų Lietuvos vietoje. Turime brokerius, kurie išmano savo darbą ir gali padėti rasti pirkėją. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, namą parduosite arba išnuomosite be rūpesčių. Turite namą Alytuje – drąsiai kreipkitės.

Namų paklausa šiuo metu itin išaugusi, turime savo potencialių pirkėjų ratą, kuriuos domina namai Alytuje ir Dzūkijoje.

Alytaus regionas yra idealus norint čia turėti namą. Galite rinktis iš namų praktiškai miesto centre arba užmiestyje, nors atstumai bus visiškai nedideli ir lengvai pasieksite miestą iš bent kurios vietos.

Šio regiono privalumas yra, kad viskas ranka pasiekiama. Taip pat labai svarbu, kad kaina gerokai patrauklesnė nei Lietuvos didmiesčiuose.

Jeigu tarp mūsų siūlomų objektų, yra namas, kurį norite apžiūrėti, susisiekite su mūsų brokeriu. Jis mielai Jums turtą aprodys, suteiks visą aktualią informaciją, papasakos visus pirkimo žingsnius, reikalui esant pakonsultuos dėl paskolos būsto įsigijimui.

Jeigu namą ketinate pirkti su būsto kreditu, brokeris nukreips Jus į bent kurį Lietuvoje veikiantį banką ir sutars konsultaciją. Turime puikią bankuose dirbančių vadybininkų komandą, su kuriais bendradarbiaujame. Taip pat suorganizuosime vertinimą Jūsų išsirinktam namui, kadangi dirbame su visais vertintojais Alytuje, kurie tinka bankams.

Brokeris Alytuje ir ne tik, padės Jums kiekviename žingsnyje, tad pirkimo/pardavimo procesas bus nevargininantis ir sklandus. Nesijauskite vienas – SELLS Jūsų paslaugoms! Parduokite namą, jeigu svajojate apie naują. Ir išsirinkite iš mūsų siūlomų.

SELLS – aptarnavimo kokybė ir patirtis, lydinti į sėkmę.